Turkcell Bir Kalp Mama #birkalpmama

Turkcell’in geçtiğimiz sene başlatmış olduğu Bir Kalp Mama Sosyal sorumluluk projesi kapsamında tüm Turkcell mağazalarında Hayvan dosylarımıza mama verilmektedir.

Turkcell bir kalp mama

Turkcell Bir Kalp Mama Hayvanlar için Sosyal sorumluluk projesi

Turkcell yaklaşık 1500 Mağazasında Hayvan dostlarımıza kuru mama hizmeti sunduğunu duyurmuştur, bu proje kapsamına göre her Turkcell mağazası önünde bir kap kedi/köpek maması yer alacağı belirtilmiştir.

20 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan reklam ile denk geldim, tüm detaylara hakim değilim ne yazık ki.

Fakat sizler de destek olmak istiyorsanız Turkcell Bayiilerini ve merkezlerini gezerek durum hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Turkcell #BirKalpMama reklamı

Ayrıca bu konudaki video reklamı da youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=B7PznmxF0n4[/embedyt]

Reklamda da belirtildiği gibi hayvanlar için faydalı olabilecek bir projeye imza atılmış. Sosyal sorumluluk projesi fikrine sahipseniz sizler de bizlerle paylaşabilir. Birilerinin dikkatini çekebilirsiniz.

Daha önce de hayvanlar için paylaştığımız, Hayvanlar için artık yemek projesi bu tarz projelere güzel örnek olacak projelerden bir tanesidir.

Sizler de bunun benzeri bir projeye imza atarak belki de yüzlerce sokak hayvanına destek olabilirsiniz.

Bizlerin amacı bu duyarlılıkları sizlere göstererek sizlere de fikir vermektir.

Turkcell Bir kap mama yani bir kalp mama projesi ile hayvanlar için güzel bir adım atmış olabilir, ama unutmayalımki sokaklarımız yardımınıza muhtaç tahmin edemeyeceğiniz sayıda sokak hayvanına yuva olmaktadır.

Bu hayvanlara güzel bir yaşam sunabilmek biz insanların elinde! Bir kedi, bir köpek, yeri geldiğinde bu başka bir canlı da olabilir. Yeter ki sevgiden yolumuz geçsin.

 

Sevgilerle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir